YOU NEED THERAPY!!!

3RDKND 156↓ENGLISH↓ Vystoupení čerstvého tříčlenného projektu 3RDKND bude jedním z hlavních lákadel akce! Trojitý zásah! Donny, Katharsys a Forbidden Society na jednom pódiu? Sny se plní! Jedinečný britský producent Donny vystoupí na TS CZ poprvé v historii akce, Katharsys se v našem lineupu objeví po celých osmi letech a Forbidden Society jednou za rok na takové párty v rodném městě prostě nemůže chybět! Svojí nekompromisní show už rozdrtili publikum na Beats4Love, Let It Roll Open Air festivalu i v Olomouci, a teď se chystají na nás a vypadá to, že mnoho dalších příležitostí zažít je společně v ČR nebude! / 3RDKND performance will be one of the main reasons to come! Triple hit! Donny, Katharsys and Forbidden Society on one stage? Dreams come true! The one and only British producer Donny will perform at TS CZ for the first time in the history of our event, Katharsys will appear in the lineup after 8 long years and Forbidden Society just can't miss a party like that in his hometown once a year! With their uncompromising show they've already destroyed the audience at Beats4Love and Let It Roll festivals and in Olomouc, and now they're coming for us and it seems there won't be many chances to experience them together in the Czech Republic again!

TS IGOR_156↓ENGLISH↓ Na TS CZ poprvé vystoupí I:GOR /PL/! Dlouho jsme přemýšleli, zda je publikum připraveno, ale už máme jasno - brutální tečka na závěr nesmí chybět! Crossbreed a hardcore jsou doménou polského řezníka, který produkuje hudbu pro labely PRSPCT XTRM a Masters Of Hardcore. Jeho styl je neskutečně tvrdý a přitom naprosto precizní – rychlá směs hip-hopu, hardcoru a drum&bassu vás donutí k pohybu! / I:GOR will perform at TS CZ for the first time! After long thinking we made a clear decision – a brutal ending is a must! Crossbreed and hardcore are among the special skills of this Polish butcher producing music for labels PRSPCT XTRM and Masters Of Hardcore. His style is incredibly hard, yet absolutely precise – a fast mixture of hip-hop, hardcore and drum&bass to make you move!

BSA 156↓ENGLISH↓ BSA /PT/ je producent pocházející z Portugalska, kde vládne Portostep, subžánr charakteristický svým neúprosným rytmem, nutící fanoušky tvrdého Drum&Bassu tančit do pozdních ranních hodin. Na TS CZ jste ho mohli slyšet v podání Fragze nebo C-Netika a nastal čas poznat dalšího experta vydávajícího na labelech PRSPCT a Yellow Stripe. Na pohled sympaťák, ale za mixem zvíře, připravte si dostatek energie na jeho set, který bude premiérou pro Českou Republiku! / BSA is a producer from Portugal, the land of Portostep – a subgenre characteristic with its merciless rhythm, forcing hard D&B fans to dance until the late morning hours. At TS CZ you could have heard it from Fragz or C-Netik and time has come to introduce you another expert releasing on PRSPCT and Yellow Stripe. Looking like a nice guy, but mixing like a beast – make sure to prepare enough energy for his set, which will be a Czech Republic premiere! 

TS artsists_promo_1_581↓ENGLISH↓ FORTITUDE /UK/ Přímo ze stáje Therapy Sessions Recordings k nám míří britský producent a DJ jménem Fortitude, vydávající také na labelech Future Sickness a Automate! Na českobudějovické TS CZ vystoupí poprvé a v ČR jste ho mohli slyšet na letním Let It Rollu ve společném setu s matkou Therapy Sessions, Robyn Chaos. Jeho sound vychází z tradičních kořenů darkstepu a tvoří směs amen breaků, špinavých basových linek a temných atmosférických zvuků, která vás zaručeně rozhýbe! V pátek 19. 10. zahraje v prvním headliner slotu v českobudějovické Gerbeře. / Straight from the Therapy Sessions Recordings camp, the British producer and DJ named Fortitude, also releasing on labels such as Future Sickness and Automate, is about to hit us hard! After a b2b set with Therapy Sessions' mother Robyn Chaos at this summer's Let It Roll in the Czech Republic, this will be his first performance at our TS CZ event in České Budějovice. His sound draws from the roots of darkstep, mixing amen breaks, dirty basslines and dark atmospheric synths designed to make you move! On Friday 19th October he will take over the first headliner slot in České Budějovice (KD Gerbera). 

Poslechni si / Listen: FORTITUDE - THERAPY LONDON XXXmas MIX Dec 2017

TS artsists_promo_2↓ENGLISH↓ SHMIDOO vs. SHENKSTER /CZ/ České duo, které vám naservíruje totální smršť! Zabiják Shenkster (Harder Louder, Mindocracy Recs, Blast Furnace) se díky svému stylu a produkci těší zájmu i za hranicemi ČR a patří mezi nejuznávanější postavy naší hard D&B scény. To samé lze bez nadsázky říct o frajerovi jménem Shmidoo (Future Sickness, Hoofbeats, Blast Furnace), který si na konci roku bohužel dává pauzu na neurčito, takže tenhle battle je jedinečnou šancí zažít oba dva společně za mixem! V pátek 19. 10. vás v ranních hodinách rozemelou na prach v českobudějovické Gerbeře. / This Czech duo will raise hell! Shenkster (Harder Louder, Mindocracy Recs, Blast Furnace) belongs among the top personas of the local hard D&B scene and is no stranger to fans abroad thanks to his killer style and production. It is no exaggeration to say the same about Shmidoo (Future Sickness, Hoofbeats, Blast Furnace), a great talent who is taking an indefinite break at the end of the year, so this battle is a unique chance to experience these two together behind the mixer! On Friday 19th October they will pulverize you in České Budějovice (KD Gerbera) in the morning hours.

LÍSTKY/TICKETS

Lístky pořídíte v předprodeji v síti TicketPortal CZ za 300,- Kč, v prodeji je také limitovaný počet vstupenek...

25. květen 2016

TS CZ XII 19.10.2018 EVENT

Therapy Sessions CZ vol. XII

19.10.2018 - KD Gerbera, České Budějovice

YOU NEED THERAPY!!!

15. červen 2018

TS CZ 2017 OFFICIAL AFTERMOVIE

OFFICIAL AFTERMOVIE by FO:TOBIAS

 YOU NEED THERAPY!!!

22. říjen 2017

TS CZ 2017 VIDEOSETS

Watch videosets by Detest, Triamer & Nagato and Merikan!

 

 

...
22. říjen 2017

TS CZ OFFICIAL SOUNDCLOUD

NAVŠTIVTE NÁŠ SOUNDCLOUD! /

VISIT OUR SOUNDCLOUD CHANNEL!