↓ENG↓

KD Vltava najdete na adrese Fr. Ondříčka 46. Z centra se sem dostanete MHD linkami č. 5, 9 a 18. Hlavní stage se nachází v hlavním sále a na druhou stage - malý sál vede chodba z předsálí. Orientaci vám usnadníme cedulemi. V předsálí naleznete pivní bar a stánek CzCoreShop s merchandisingem, kde seženete letošní edici triček a kšiltovek, a stánek jihočeského streetworku. O patro výš najdete místa k sezení a vstup na VIP stage na balkoně. Šatna se nachází v přízemí hned za vstupem. Prosíme návštěvníky o dodržování pořádku, využívání pytlů na odpadky a popelníků. V případě problémů neváhejte oslovit naši vstřícnou ochranku nebo zdravotnický personál.

Vstupenky jsou k dostání v síti TICKETPORTAL za 350,- Kč / 600 VIP a také v kamenných obchodech TempleStore, Peace Store (ČB). Vstupné na místě činí 390,- Kč, vstupenek na místě bude dostatek. VIP vstupy je možné získat také po doplacení rozdílu oproti obyčejné vstupence. Vstupenka je nevratná - z důvodu rizika zrušení akce pro rušení nočního klidu nepouštíme návštěvníky z objektu a po opuštění KD Vltava ztrácí vstupenka platnost. Maximální kapacita je omezena. Pro veřejnost otvíráme v 19:30, ve 20:00 začne produkce na hlavní stagi, na druhé stagi ve 22:00. Akce končí v 05:00, poté budou návštěvníci požádáni, aby opustili prostor. Z důvodu bezpečnosti proběhne u vstupu osobní prohlídka, na akci je zakázáno nosit zbraně, nápoje, omamné látky a markery (fixy). Kouření v celém KD Vltava je zakázáno, venkovní prostor pro kuřáky bude umístěn vedle hlavního vchodu a přístupný pouze pro návštěvníky akce.  

/ENG/

KD Vltava is located on Fr. Ondříčka street no. 46.  You can get here from the city centre with public transport lines no. 5, 9, and 18. The main stage is located in the main hall and the second stage entrance is in the hallway next to the vestibule. Orientation signs will make it easier for you. In the vestibule you will find beer taps and CzCoreShop merchandising stand with this year's edition of t-shirts and caps, and also streetwork stand. Upstairs are seating places for your comfort and entry to the VIP balcony. The cloakroom is located on the bottom level behind the main entrance. We kindly ask our visitors to keep the premises clean, use the waste baskets and ashtrays. In case of any problems feel free to contact our helpful security team or medical personnel.

Buy tickets online - regular for 350 CZK / VIP for 600 CZK at TICKETPORTAL. Entry at the door is 390 CZK. There will be a sufficient number of tickets at the door. VIP entry can be also obtained by paying the remaining sum of 250 with regular pre-sale ticket. No re-entry after leaving KD Vltava. Due to silence of the night rules we won't let any visitors out, after leaving the building the ticket is invalid. Maximum capacity is limited. Party opens at 7:30 p.m., production on main stage starts at 8:00 p.m., on the 2nd stage at 10:00 p.m. The event ends at 5:00 a.m., after that the visitors will be asked to leave the venue. For security reasons a personal check will be made at the entry. It is forbidden to carry in guns, drinks, intoxicants and markers. It's possible to pay in EUR with exchange rate 1EUR – 20 CZK, payment in CZK preferred. Smoking is forbidden in the whole premises of KD Vltava, outside area for smokers will be located next to the main entrance and accessible only for event visitors.

Jak se k nám dostanete / How to get here:

GPS:  48.9904225N, 14.4553572E

Mapa

Časový plán / Timetable

YOU NEED THERAPY!!!

HEADLINERS INTERVIEW

↓ENGLISH VERSION BELOW↓

AHOJ, TADY JSOU 4 RYCHLÉ OTÁZKY PRO NAŠE HEADLINERY!

1) TĚŠÍŠ SE NA...

15. listopad 2019

DJ CONTEST WINNERS

Děkujeme všem DJs za účast v contestu! Rozhodování bylo opravdu těžké a zde jsou výsledky. Gratulujeme vítězům!...

1. listopad 2019

FREQAX EXCLUSIVE MIX

Dejte si náš nový exkluzivní mix od Freqaxe a připravte se! / Check out our new exclusive mix by Freqax and get ready!

25. říjen 2019

TS CZ 2018 Aftermovie

Takhle vypadala Therapy Sessions CZ v Č. Budějovicích v roce 2018! Udělejme letos ještě větší párty! / This...

29. září 2019

LÍSTKY/TICKETS

↓ENGLISH↓ Lístky pořídíte v předprodeji v síti TicketPortal CZ za 350,- Kč, v prodeji je také limitovaný...

25. květen 2016

TS CZ OFFICIAL SOUNDCLOUD

NAVŠTIVTE NÁŠ SOUNDCLOUD! /

VISIT OUR SOUNDCLOUD CHANNEL!