/For English click here/

Therapy Sessions CZ - Č.Budějovice vol. XI potřebuje vaši pomoc! Máte možnost a chuť vylepit plakát nebo samolepku v klubu, výloze, na nástěnce a jiném veřejném místě? Napište nám na info(zavináč)therapysessions.cz e-mail  s předmětem „I Need Therapy!!!“ Přidejte jméno, příjmení a poštovní adresu a obratem vám pošleme promo obálku s šesti samolepkami a třemi plakáty. Pro naše promo agenty chystáme soutěž o volné vstupy - pošlete nám originální promo snímek na e-mail a pokud bude mezi těmi, které získají nejvíc likes ve fotoalbu, vyhráváte!

We Need_You_580

 

Číst dál: WE NEED YOU! PROMO 2017

↓ENGLISH↓

Na tohle nejste připraveni! Německý hardcorový zabiják Detest se poprvé představí na Therapy Sessions Czech Republic! Na scéně se objevil v roce 2005 a od té doby vydal na značkách jako PRSPCT, Hong Kong Violence, Brutale, Heresy, Deathchant, Rebelscum nebo Strike Records desítky tracků a jedno album. Jeho jedinečnou kombinaci stylů lze označit jako industrial crossbreed uptempo. Po vystoupeních po celém světě (Moskva, Sydney, Paříž, Londýn, Řím…) na největších hardcorových akcích a festivalech (Dominator, Q-Base, Decibel, Defqon1, Ground Zero, PRSPCT XL, Footworxx) si můžete vychutnat jeho premiéru na Therapy Sessions Czech Republic vol. XI 13. 10. 2017 v Č. Budějovicích! Smršť, kterou vytváří za mixem, přežijí jen ti nejodolnější! 

You’re not ready for this! German hardcore killer Detest will perform at Therapy Sessions Czech Republic for the first time! Since his emergence on the scene in 2005 he has released dozens of tracks including one album on labels like PRSPCT, Hong Kong Violence, Brutale, Heresy, Deathchant, Rebelscum or Strike Records. His unique combination of styles can be described as industrial crossbreed uptempo. After performances all over the world (Moscow, Sydney, Paris, London, Rome…) at the biggest hardcore events and festivals (Dominator, Q-Base, Decibel, Defqon1, Ground Zero, PRSPCT XL, Footworxx) you can enjoy his premiere at Therapy Sessions Czech Republic vol. XI in České Budějovice on 13th October 2017! Only the bravest will survive the storm he’s creating behind the mixer!

Poslechni si / Listen:

PRSPCT PDCST 034 by DETEST

Detest - Brave The Storm (Limewax & Thrasher Remix)

Detest – Brutal Hardcore Motherfucker 

Detest _TS_CZ_2017

↓ENGLISH↓

Je to tady, Triamer & Nagato, nezastavitelná producentská dvojice z Ruska, se poprvé představí na akci Therapy Sessions Czech Republic vol. XI! Těšte se na příval ostrých zlomených beatů, těch nejhutnějších basových linek a rovných hardcorových rytmů protkaných chytlavými melodiemi, DJ setům těchhle dvou bláznů nechybí opravdu nic! Pyšní se zářezy na světoznámých labelech jako PRSPCT, Yellow Stripe nebo Brutale a chrlí jeden kvalitní track za druhým. Po evropském turné zrušeném ze zdravotních důvodů budou jistě velkým lákadlem nejen pro české fanoušky. Tuhle energetickou bouři prostě musíte zažít, buďte u toho v pátek 13. 10. v KD Vltava v Č. Budějovicích!

It's here, Triamer & Nagato, an unstoppable producer duo from Russia, will have their premiere at Therapy Sessions Czech Republic vol. XI! Expect a rush of sharp broken beats, the heaviest basslines and pounding hardcore rhythms combined with catchy melodies – their DJ sets just have it all! They can boast with releases on world-famous labels such as PRSPCT, Yellow Stripe or Brutale, churning out one high quality tune after another. After the European tour was cancelled for health reasons, they will surely attract many fans both from the Czech Republic and abroad. You must personally experience this energetic storm, be there on Friday 13th October at KD Vltava, České Budějovice, Czech Republic!

Poslechni si / Listen:

Filthcast 044 feat. Triamer & Nagato

Triamer & Nagato – Pluton

Triamer & Nagato vs Sinister Souls & The Clamps - Hard Bass 

TRIAMER _NAGATO__TS_CZ_2017

↓ENGLISH↓

Pozor, na TS CZ 2017 se řítí čerstvá krev z Itálie! MERIKAN v poslední době zaznamenává jeden úspěch za druhým v podobě vydaných i plánovaných releasů na labelech jako BLACKOUT MUSIC NL, PRSPCT nebo METHLAB RECORDINGS. Italský producent objevil drum&bass v roce 2011 a od té doby míří nahoru. Od spolupráce se jmény jako Disprove a Cruk a rané tvorby vydané na Disturbed a Close2Death Recordings urazil velký kus cesty a vypiloval svůj styl do nezaměnitelné podoby nápaditého, energického a agresivního neurofunku na pomezí darkstepu. V hvězdném lineupu Therapy Sesssions CZ vol. XI v pátek 13. 10. v českobudějovickém KD Vltava ovládne první ze slotů pro headlinery. Nenechte si ujít Merikanův speciální set na Therapy Sessions CZ a divokou italskou jízdu!

Warning, fresh blood from Italy is approaching TS CZ 2017! MERIKAN has been recently scoring one success after another with releases either out or forthcoming on labels such as BLACKOUT MUSIC NL, PRSPCT or METHLAB RECORDINGS. The Italian producer discovered drum&bass in 2011 and since then he’s heading upwards. He’s come a long way from collaborations with names like Disprove or Cruk and early production published on Disturbed and Close2Death Recordings to refining his style to an unmistakable form of inventive, energetic and aggressive neurofunk on the borderline of darkstep. In the stellar lineup at Therapy Sesssions CZ vol. XI on Friday 13th October at KD Vltava in České Budějovice he will dominate the first headliner slot. Don’t miss Merikan’s special set at Therapy Sessions CZ and this rough Italian ride! 

Poslechni si: / Listen:

Blackout Podcast 61 - Merikan

Merikan - Superficial Extent

Merikan & Fragz - Hard Knocks

MERIKAN _TS_CZ_2017

↓ENGLISH↓

Buď ve střehu, jedním z headlinerů Therapy Sessions Czech Republic vol. XI, která proběhne 13. 10. 2017 v KD Vltava v Č. Budějovicích, je světoznámý místní producent Jindřich Brejcha tvořící pod pseudonymem FORBIDDEN SOCIETY! Tohohle borce s fanouškovskou základnou sahající od Japonska přes Austrálii až po Rusko v letošním roce na žádné jiné akci v jeho rodném městě neuslyšíš, takže teď máš jedinečnou příležitost vychutnat si unikátní sound jeho produkce nabroušené jako ostří žiletky i žhavou tvorbu neméně nebezpečných kumpánů z jeho labelu Forbidden Society Recordings. FS se na Therapy Sessions CZ vrací po dvou letech a mezitím se jeho zvuk vydal novým směrem, ovšem stále si zachovává drsný industriální styl ovlivněný punkem i breakcoreovými kořeny. Už se chystej, Forbidden Society tě rozhodně šetřit nebude a dostaneš nářez, jaký si zasloužíš!

Watch out, one of the headliners at Therapy Sessions Czech Republic vol. XI, which will take place on 13th October at KD Vltava in České Budějovice, is the world-famous local producer Jindřich Brejcha, better known as FORBIDDEN SOCIETY! You won’t hear this heavy-weight with a fan-base ranging from Japan to Australia all the way to Russia at any other event in his hometown this year, so don't miss your unique chance to check out the one-of-a-kind sound of his razor sharp production and hot stuff from his no less dangerous Forbidden Society Recordings label buddies. FS is returning to Therapy Sessions CZ after two years and meanwhile his sound has gone into a new direction, even though he still keeps his rough industrial style with punk and breakcore influences. Prepare yourself, Forbidden Society will share no soul and you will get the beating you deserve! 

Poslechni si nejnovější FS promo mix! / Listen to the newest FS promo mix!

Pusť si nový singl! / Play his new single!

FS _TS_CZ_2017

↓ENGLISH↓

Jsi DJ? Rozjeď párty Therapy Sessions CZ 2017! / Are you a DJ? Start the party at Therapy Sessions CZ 2017!

Dáváme šanci novým talentům – prvních 60 minut na letošní Therapy Sessions CZ v Č. Budějovicích může patřit právě tobě! Nahraj videoset, získej co nejvíc likes a nadchni porotu! / We're giving a chance to new talents – the first 60 minutes at this year's Therapy Sessions CZ in České Budějovice can be yours! Record a videoset, get the most likes and impress the judges!

djcontest581

Číst dál: TS CZ 2017 DJ CONTEST

Sticker 2017_web

↓Scroll down for English version↓

Therapy Sessions CZ se po deseti letech existence a tvrdé dřiny stala známým pojmem na české drum&bassové scéně a nejnavštěvovanější akcí svého druhu v jihočeském regionu, a to především díky masivní podpoře fanoušků tvrdého a temného DnB z celé ČR i ze zahraničí, paradoxně možná právě kvůli své drsné podobě, která je pro mnohé hudebně nestravitelná.

Je čas otevřít novou terapeutickou kapitolu a vkročit společně do další dekády – s novými objevy, inovativním přístupem a předchozími zkušenostmi posouvat limity pro maximální hudební i vizuální zážitek. Pro některé je Therapy pouhým slovem, ale znalí vědí, že originál je jen jeden a pouze za souslovím Therapy Sessions se skrývá celosvětově fungující projekt starý více než 15 let a my máme tu čest vám tuto zkušenost jednou za rok exkluzivně zprostředkovat v České Republice.

Zveme vás na 11. díl Therapy Sessions Czech Republic, který se koná v pátek 13. 10. 2017 v Českých Budějovicích v KD Vltava. Brzy vám prozradíme více. Jedno je jisté už teď – bude to nářez! Potřebujete terapii!!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

After ten years of existence and hard work, Therapy Sessions CZ became a phenomenon on the Czech DnB scene and the most attended event of its kind in the South Bohemian Region, especially owing to the massive support of hard & dark DnB fans from all over Czech Republic and abroad, ironically maybe due to its raw musical nature, which many can't stand.

It's time to open a new therapeutic chapter and enter the next decade together – to push the limits for maximum musical and visual experience with new discoveries, innovative aproach and achieved knowledge and skills. For some, Therapy is a mere word, but the acquainted know there is only one original and the collocation „Therapy Sessions" stands for a worldwide project running more than 15 years and we are honoured to exclusivelly bring you this experience in the Czech Republic once a year.

We invite you to the 11th year of Therapy Sessions Czech Republic, taking place on Friday 13th October 2017 in the city of České Budějovice at KD Vltava. We will tell you more soon, but one thing is certain already – there will be madness! You need therapy!!!

 

Byli jste boží, lepší oslavu jsme si nemohli přát! Díky Vám fanouškům, produkčnímu týmu a všem, kdo se na akci podílí, má THERAPY SESSIONS CZ OFFICIAL srdce, které po deseti letech tluče zatraceně nahlas! Oficiální fotoreporty a aftermovie očekávejte v následujících týdnech. Videosety budou následovat poté. Info o dalších akcích najdete na novém webu BEATZ.CZ. / You were just unbelievable, we couldn't wish for a better celebration! Thanks to You - our fans, the production team and everyone involved in the event, THERAPY SESSIONS CZ OFFICIAL has a heart that's beating damn loud after ten years of existence! Expect official photo reports and aftermovie in the next weeks. Videosets will follow. Thank you for an incredible party! Check our forthcoming events on BEATZ.CZ website.

OFFICIAL AFTERMOVIE by FO:TOBIAS

Mini report (Way-C / Pure Joy Lab)

 1610192_581

Backstage & headliners (Fo:Tobias)

TS _11_of_16_581

DnBPortal.cz PHOTO REPORT (Jarkins)

COOH 581

YOU NEED THERAPY!!!

DETEST /DE/ @ TS CZ 2017

DETEST /RU/ PRSPCT, Heresy, Brutale @ Therapy Sessions CZ - Č.Budějovice vol. XI!!!

Na tohle nejste připraveni!...

30. srpen 2017

TRIAMER&NAGATO /RU/ @ TS CZ 2017

TRIAMER & NAGATO /RU/ PRSPCT, Yellow Stripe, Brutale @ Therapy Sessions CZ - Č.Budějovice vol. XI!!!
Je...

22. srpen 2017

MERIKAN /IT/ @ TS CZ 2017

MERIKAN /IT/ Blackout NL, PRSPCT, Methlab Rec. @ Therapy Sessions CZ - Č.Budějovice vol. XI!!!
Na akci TS...

16. srpen 2017

FORBIDDEN SOCIETY @ TS CZ 2017

FORBIDDEN SOCIETY @ Therapy Sessions CZ - Č.Budějovice vol. XI!!!
Po dvou letech se mezi headlinery TS...

16. září 2016

TS CZ 2016 AFTERMOVIE

THERAPY SESSIONS CZ 2016 - České Budějovice vol. X official aftermovie by

TS CZ DJ CONTEST 2017 WINNER

Máme vítěze Therapy Sessions CZ DJ Contest 2017! Naše tříčlenná Porota s přihlédnutím k hlasování sestavila...

14. září 2017

TS CZ OFFICIAL SOUNDCLOUD

NAVŠTIVTE NÁŠ SOUNDCLOUD! /

VISIT OUR SOUNDCLOUD CHANNEL!