POTŘEBUJEME VÁS! / WE NEED YOU!

↓ENGLISH↓

Máte možnost a chuť vylepit plakát nebo samolepku Therapy Sessions CZ vol. XIII v klubu nebo na místě, kde osloví fanoušky tvrdého DnB? Napište nám do 15.10. na info(zavináč)therapysessions.cz e-mail s předmětem „I Need Therapy!!!" Přidejte jméno, příjmení a poštovní adresu a obratem vám pošleme promo obálku s pěti samolepkami a třemi plakáty. Akci můžete podpořit také sdílením FB události a pozváním přátel. Děkujeme, milujeme vás!

/ENG/ Would you like to put our poster or sticker in a club or a place full of hard DnB fans? E-mail us: info (@) therapysessions.cz with a message „I Need Therapy!!!" Add your name and postal address and we will immediately send you a promo pack with five stickers and three posters.. You can also support us by sharing our facebook event and inviting your friends. Thank you, we love you!

We Need_You_520

 

Freqax 250Freqax – balkánský řezník! Z Rumunska vás svými frekvencemi přiletí rozsekat producent se zářezy na labelech jako PRSPCT či Algorythm i na vlastní značce Pulsatil. Spolupráce se jmény jako Katharsys, Receptor nebo Sinister Souls a remixy pro Agressor Bunx, Forbidden Society a další ho řadí mezi smetánku hard D&B scény. Na naší párty se představí poprvé! / Freqax – the butcher of Balkans! Hailing from Romania, this producer with releases on PRSPCT, Alogrythm and his own imprint Pulsatil is going to cut you into pieces with his frequencies! Collabs with the likes of Katharsys, Receptor or Sinister Souls and remixes for Agressor Bunx, Forbidden Society and others put him among the top players on the hard D&B scene. This will be his first performance at our party!

Limewax 250Limewax – ostřílený terapeut se vrací! Již potřetí v historii na naší akci přivítáme Maxima Anokhina – umělce s ukrajinskými kořeny žijícího v Nizozemsku, kterého není třeba dlouze představovat. V průběhu let vystřídal projekty Goldberg Variations, The Hard Way a The Dead Cvlt, zatímco dál piluje svůj nezaměnitelný sound pro D&B underground. Jeho ostré amenové beaty nerezaví ani v roce 2019 a tentokrát nás na TS CZ rozbije svým sólovým setem! / Limewax – the return of a skilled therapist! For the third time in the history of our event we will welcome Maxim Anokhin – Ukraine-born artist living in the Netherlands, who probably needs no introduction. Throughout the years he participated on projects Goldberg Variations, The Hard Way and The Dead Cvlt, while he continues to refine his unmistakable sound for D&B underground. His sharp amen beats still are still tearing up the dancefloors in 2019 and this time he will destroy TS CZ with a solo set!

Gridlok 250Gridlok – americká D&B legenda poprvé na TS CZ! Dark & funky, tak by se dal popsat styl producenta a DJe, kterého jsme s velkou radostí zabookovali pro letošní ročník! Jeden z nejzásadnějších průkopníků americké DnB scény má za sebou releasy na labelech Moving Shadow, Violence Recordings, Ram Records, Blackout Music, Bad Taste i na vlastním Project 51, a spolupracoval s velikány jako Dom&Roland, Hive, Break, Prolix, Dieselboy nebo Hallucinator. Od roku 2000 si zahrál na mnoha světových pódiích po boku nejznámějších jmen a svým osobitým energickým setem rozproudí tuhle pekelnou párty! / Gridlok – an American D&B legend for the first time at TS CZ! Dark & funky, that's how we could describe the style of this producer and DJ we are happy to present to you this year! One of the American DnB scene's essential pioneers with releases on labels Moving Shadow, Violence Recordings, Ram Records, Blackout Music, Bad Taste and his own Project 51 has worked with heavyweights such as Dom&Roland, Hive, Break, Prolix, Dieselboy or Hallucinator. Since the year 2000 he has performed alongside the biggest names on stages worldwide and his original and powerful set will get this devilish party going!

The SatanThe Satan – vládce pekel z Ruska sežehne vaše hříšné duše svým prvním vystoupením na TS CZ! Extrém na konec – crossbreed, industrial, uptempo hardcore! DJ a producent a Denis Fedorchuk v roce 2018 naplno předvedl svůj potenciál s albem Hell On Earth na PRSPCT Recordings a jeho plán ovládnout svět drtivými a nekompromisními beaty nic nezastaví! To mohou dosvědčit návštěvníci těch největších festivalů jako Tomorrowland, Thunderdome, Masters Of Hardcore, Dominator či PRSPCT XL. Je nám velkou ctí přivítat rohatého démona na našem pódiu - přijďte si pro ďábelský nářez! / The Satan – the ruler of hell from Russia will burn your dirty souls with his premiere performance at TS CZ! An extreme finale of crossbreed, industrial, uptempo hardcore! DJ and producer Denis Fedorchuk showed his full potential with his Hell On Earth LP on PRSPCT Recordings in 2018 and since then his plan of conquering the world with crushing and uncompromising beats can't be stopped – as witnessed by visitors of the largest festivals such as Tomorrowland, Thunderdome, Masters Of Hardcore, Dominator or PRSPCT XL. We are really proud to present the horned daemon on our podium - come and get a devilish beating!

THERAPY SESSIONS CZECH REPUBLIC VOL. XIII ↓English↓

Potřebujete terapii!!! 13. ročník světoznámé párty zaměřené na temný a tvrdý drum&bass se uskuteční v pátek 15. listopadu v Českých Budějovicích v prostorách KD Vltava. Letos jsme pro vás sestavili jedinečný lineup se čtyřmi zahraničními headlinery! Tři z nich (legendární americký producent, balkánský řezník a zabiják z Ruska) se na TS CZ objeví poprvé a čtvrtým je již dobře známý a osvědčený terapeut. Zarezervujte si datum na drum&bassový výlet do pekla!

You need Therapy!!! 13th edition of the world renowned dark and hard drum&bass event will take place on Friday 15th November in České Budějovice, Czech Republic at the KD Vltava venue. This year we've put together a unique lineup with four international headliners! Three of them (legendary producer from the USA, butcher from the Balkans and killer from Russia) will appear at TS CZ for the first time and the fourth one is a well-known and tested therapist. Reserve the date for a drum&bass trip to hell!

Přidejte se k události! / Join the event!

FB Pre_580

↓ENGLISH↓

12. ročník je úspěšně za námi, na viděnou v roce 2019 v Č. Budějovicích! Sleduj THERAPY SESSIONS CZ OFFICIAL pro více muziky a novinek. Obrovské díky všem, kdo se na akci podíleli a zúčastnili se!

12th edition was a blast, see you in 2019 in České Budějovice! Watch THERAPY SESSIONS CZ OFFICIAL for more music & news. Massive thanks to everyone involved and to all our visitors!

 YOU NEED THERAPY!!!

FOTOREPORT milanpruher.com photography & design

FOTOREPORT Jiří Kropáč

FOTOREPORT PM Photo

Ts crowd

TS CZ 2018 Aftermovie

Takhle vypadala Therapy Sessions CZ v Č. Budějovicích v roce 2018! Udělejme letos ještě větší párty! / This...

29. září 2019

DJ CONTEST

↓ENGLISH↓

Jsi DJ? Odstartuj Therapy Sessions CZ 2019! Zaujmi svou představou zahajovacího setu a první...

29. září 2019

LÍSTKY/TICKETS

↓ENGLISH↓ Lístky pořídíte v předprodeji v síti TicketPortal CZ za 300,- Kč (po vyprodání první vlny za 350,-...

25. květen 2016

TS CZ OFFICIAL SOUNDCLOUD

NAVŠTIVTE NÁŠ SOUNDCLOUD! /

VISIT OUR SOUNDCLOUD CHANNEL!