Dejte si rozhovor s I:Gorem k páteční TS CZ vol. XII! / Check out the interview with I:Gor before Friday's TS CZ vol. XII!

Igor 581

 ↓ENGLISH↓

1) Ahoj I:gore, budeš nejtvrdším umělcem v lineupu nejtvrdší DnB noci v naší zemi, jaký z toho máš pocit?

- Ahoj! Therapy Sessions patří mezi nejzásadnější akce na poli tvrdé elektronické hudby, takže mě těší být takzvaně nejtvrdším vystupujícím. Na druhou stranu – i DnB dokáže být šíleně tvrdý, takže set plný crossbreedu a hardcoru párty rozhodně oživí. ;-)

2) Jaké máš dosavadní zkušenosti s hraním v ČR, líbí se ti tu?

- Vždycky rád zavítám k sousedům, miluju vaše pivo, my Poláci a Češi máme stejný smysl pro humor a lidi u vás mají vynikající přehled o tvrdé elektronické hudbě. Co víc si přát? Asi takhle: Nemůžu se dočkat! 

3) Zahraješ živý set, pověz nám o tom víc.

- Je to kombinace DJ setu a živého hraní. Abych to zkrátil: Hraju vlastní tracky i tracky přátel a snažím se je „okořenit" různými samply, cuty atd. Je to skoro DJ set, ale zároveň něco jiného. ;-)

4) S Igneon Systemem máte projekt Innominate – nějaké novinky? Uslyšíme některé z vašich tracků?

- Samozřejmě zahraju pár tracků z dílny Innominate. Momentálně je kolem projektu ticho, ale brzy vyjdou nové věci.

5) Připrav nás na svoje vystoupení na Therapy Sessions CZ vol. XII – popiš ho v pěti slovech.

- Taneční, energické, naštvané, pekelné!

6) Co vzkážeš fanouškům, kteří netrpělivě očekávají mejdan s tebou?

- Vážím si svých fanoušků, takže bych vám chtěl předem poděkovat za vaši účast. Na viděnou, HARDCORE HEADZ!

YOU NEED THERAPY!!!

TS IGOR_581

/ENGLISH VERSION/

1)Hello I:gor, you will be the hardest artist in the lineup of the hardest DnB night in our country, how do you feel about that?

- Hello! Therapy Sessions is one of the leading hard electronic music gigs so I'm delighted about being the so called hardest act. From other side – dnb can be also mega hard so I think that crossbreed and hardcore set can just make the party more diverse ;)

2) How was your experience with gigs in the Czech Republic so far, do you like it here?

- Well, it's always a pleasure to meet my neighbours, I love your beer, food and we (Poles and Czechs) have the same sense of humour and you're highly educated with a hard electronic music. What to want more? All I have to say is: I can't wait it! :)

3) You will be performing a live set, could you please tell us more about that?

- It's a combination of DJ set with a live act. To cut a long story short: I play my trax and also my friends trax and trying to add some 'fresh factor" by adding some samples, doing cuts etc. Not far from DJ set but at the same time something different. ;)

4) Together with Igneon System you have a project called Innominate – what's new? Are we going to hear some of those tunes?

- Obviously, I'm gonna play some Innominate trax. We're currently a bit quiet with this project, but you can expect some releases soon.

5) Prepare us for your performance at Therapy Sessions CZ vol. XII – describe it in five words.

Dancefloorish, powerful, angry, hot as hell.

6) What's your message to the fans eagerly awaiting this party with you?

I feel honoured to have fans, so I'd like to thank you for being with me that night in advance. SEE YOU HARDCORE HEADZ!

YOU NEED THERAPY!!!

 

 

Rozhovor k pátečnímu vystoupení 3RDKND /Katharsys, Donny, Forbidden Society/ na TS CZ vol. XII - čtěte! / Interview for Friday's 3RDKND /Katharsys, Donny, Forbidden Society/ performance @ TS CZ vol. XII - read now!

3RDKNDfoto 581

 ↓ENGLISH↓

1) Zdar hoši, těšíte se, až si znovu zahrajete na Therapy Sessions CZ v Č. Budějovicích, a proč?

H: Ahoj, na další TS v Budějkách se šíleně těším, posledně jsem tam byl v roce 2010!

D: Na tohle hraní se fakt těším! Pamatuju si, že když jsem u vás vystupoval sólo v roce 2012, publikum bylo skvělý a moc jsem si to užil. S kumpánama z 3RDKND to určitě bude ještě větší bomba.

FS: Protože v tomhle městě bydlím a na akci dojdu pěšky, prostě pohoda. :D Ne, vážně se těším na další hraní na TS, protože sound našeho projektu se dokonale hodí do celkového temného a tvrdého konceptu TS!

2) V čem bude vystoupení 3RDKND jiné oproti vašemu sólovému hraní?

H: 3RDKND má svůj osobitý styl, hrajeme širokou škálu DnB, od neurofunku přes hard DnB až po industrial hardcore, když máme chuť. Mezi námi funguje zvláštní alchymie a při vystoupení je to znát.

D: Jak řekl Hugo, naše b3b sety nikdy neplánujeme předem. Prostě hrajeme hudbu, kterou chceme slyšet a rádi se necháme překvapit tím, co zahrajou ostatní...

FS: Budou tam se mnou další dva lidi, to je asi hlavní rozdíl. :D Moc si to užívám, máme skoro stejný hudební vkus, takže se dobře doplňujeme. Donny musí jen trochu zkrátit mixy, ať máme dost času na hraní!

3) Jaké tracky bude každý z vás hrát?

H: Co budeme ku*va zrovna chtít, protože naše sety zásadně nepřipravujeme lol. Za Katharsys mám spoustu nevydaných věcí.

D: Opět, jak říká Hugo lol. Rozhodně očekávejte nářez.

FS: Jak už jsem napsal, máme skoro stejný vkus, ale Donny tíhne ke skullstepu, Hugo hraje svoje věci a collaby a já hudbu z labelu a rollery, občas 4/4 věci od TOA, aby se lidi dostali do varu.

4) Uslyšíme nějaké horké novinky a nevydanou hudbu?

H: Každopádně. Nový kousky od 3RDKND a remixy obrátí barák vzhůru nohama!

D: Jo, chystáme na vás novinky od 3RDKND, které ještě nikdo neslyšel...

FS: Uslyšíte naše nové EP s remixem od Audia, které vyjde 9. listopadu. Krom toho zahrajeme pár nových věcí a remixů, takže na TS zazní spousta exkluzivního materiálu od 3RDKND.

5) Kde jste si to s 3RDKND zatím nejvíc užili?

H: Za mě naše první tři a půlhodinové hraní na LIRu.

D: I za mě, i když 9. výročí Hoofbeats v Sklubu bylo taky super.

FS: Těžko říct, ale nejspíš na Let It Rollu na FSRECS Label Night, náš b3b set trval 3,5 hodiny.

6) Proč by si fanoušci neměli nechat ujít vaši 90minutovou show?

H: Protože naše 3RDKND show je víc než b3b, praví hard DnB fans by měli dorazit a připravit se na oslavu temných beatů!

D: A nejspíš zahrajeme i nějaké starší skullstepové klasiky, aby si hard DnB srdcaři mohli zadupat a přitom zavzpomínat.

FS: Kvůli Donnyho sexy tvářičce, Hugovo sexy čepičce a mýmu novýmu účesu.

Ale bez legrace, moc se těšíme na fanoušky hard DnB na TS, obzvlášť v mém rodném městě!

3rdknd581

ENGLISH VERSION:

1) Hello guys, are you looking forward to play at Therapy Sessions CZ in České Budějovice again and why?

H: Hi yes I'm pumped! Looking forward to playing again in TS Budweis, last time was in 2010! It's been a while, and I can't wait to smash the place down with my 3RDKND buddies.

D: I'm really looking forward. When I played solo back in 2012 I remember it being a great crowd and a really fun gig... I'm sure it'll be even more banging this time round with the other 3RDKND boys.

FS: Well because it's my hometown and I can take a walk to the gig, so it's easy peasy. :D No, I'm really looking forward to play TS again, as the sound of our new project fits perfectly to the whole idea of TS - dark and hard!

2) What will be different while performing as 3RDKND and not as solo artists?

H: Well, 3RDKND sets have their own vibe as we play a wide range of dnb, from neurofunk to hard dnb and even industrial hardcore, if we're feeling for it. The alchemy between each of us is special and it shows when we perform.

D: What Hugo said basically, we never plan or prepare our b3b sets. We just play music we want to hear, it's fun to see what the next person will start to mix in...

FS: Well there will be 2 more people with me I guess, that's the main difference. :D It is great fun, and since we have almost the same taste in music it's nicely in sync. Donny just needs to mix a bit shorter so we have enough time to play!

3) What kind of tunes will each one of you play?

H: Whatever the fu*k we feel for as we never prepare our set lol. I personally have a fair amount of Katharsys dubs to play.

D: Again, what Hugo said lol. I can tell you now though - there will be lots of snares.

FS: Like written before, we have almost the same taste, just Donny can add a bit more skullstepish ones, Hugo his own solo and his collabs, me tunes from the label and more rollers, sometimes 4/4 TOA stuff to hype the crowd a bit.

4) Are we going to hear any brand new and unreleased music?

H: Most certainly. New 3RDKND bits and Remixes to turn the venue shit house rat crazy!

D: Yep, we've got some sneaky new 3RDKND bits that no-one will have heard before...

FS: Yes you will, our new EP that will come out on 9th of November with remix from Audio. Then we have few brand new tunes and remixes to play out so yes you will get a lot of exclusive 3RDKND tunes at TS.

5) What was your best 3RDKND gig so far?

H: For me our first 3h30 set at LIR.

D: Same for me, although Hoofbeats 9th Anniversary at Sklub was awesome too.

FS: Hard to say, but maybe it was Let It Roll at FSRECS Label Night 3,5 hour b3b set I would say.

6) Why shouldn't hard DnB fans miss your 90minutes show?

H: Because our 3RDKND show is more than just a b3b, true hard dnb fans should be there and be ready for our darkness snare fest!

D: And... We'll probably play some classic skull step oldies so the true hard fans can take a stomp down memory lane.

FS: Because of Donny's sexy face, Hugo's sexy hat, and my brand new hair i would say.

But no jokes, we are definitely looking forward to see hard DNB fans at TS, especially when it's my hometown!

 

YOU NEED THERAPY!!!

 

 YOU NEED THERAPY!!!

3RDKND 156↓ENGLISH↓ Vystoupení čerstvého tříčlenného projektu 3RDKND bude jedním z hlavních lákadel akce! Trojitý zásah! Donny, Katharsys a Forbidden Society na jednom pódiu? Sny se plní! Jedinečný britský producent Donny vystoupí na TS CZ poprvé v historii akce, Katharsys se v našem lineupu objeví po celých osmi letech a Forbidden Society jednou za rok na takové párty v rodném městě prostě nemůže chybět! Svojí nekompromisní show už rozdrtili publikum na Beats4Love, Let It Roll Open Air festivalu i v Olomouci, a teď se chystají na nás a vypadá to, že mnoho dalších příležitostí zažít je společně v ČR nebude! / 3RDKND performance will be one of the main reasons to come! Triple hit! Donny, Katharsys and Forbidden Society on one stage? Dreams come true! The one and only British producer Donny will perform at TS CZ for the first time in the history of our event, Katharsys will appear in the lineup after 8 long years and Forbidden Society just can't miss a party like that in his hometown once a year! With their uncompromising show they've already destroyed the audience at Beats4Love and Let It Roll festivals and in Olomouc, and now they're coming for us and it seems there won't be many chances to experience them together in the Czech Republic again!

TS IGOR_156↓ENGLISH↓ Na TS CZ poprvé vystoupí I:GOR /PL/! Dlouho jsme přemýšleli, zda je publikum připraveno, ale už máme jasno - brutální tečka na závěr nesmí chybět! Crossbreed a hardcore jsou doménou polského řezníka, který produkuje hudbu pro labely PRSPCT XTRM a Masters Of Hardcore. Jeho styl je neskutečně tvrdý a přitom naprosto precizní – rychlá směs hip-hopu, hardcoru a drum&bassu vás donutí k pohybu! / I:GOR will perform at TS CZ for the first time! After long thinking we made a clear decision – a brutal ending is a must! Crossbreed and hardcore are among the special skills of this Polish butcher producing music for labels PRSPCT XTRM and Masters Of Hardcore. His style is incredibly hard, yet absolutely precise – a fast mixture of hip-hop, hardcore and drum&bass to make you move!

BSA 156↓ENGLISH↓ BSA /PT/ je producent pocházející z Portugalska, kde vládne Portostep, subžánr charakteristický svým neúprosným rytmem, nutící fanoušky tvrdého Drum&Bassu tančit do pozdních ranních hodin. Na TS CZ jste ho mohli slyšet v podání Fragze nebo C-Netika a nastal čas poznat dalšího experta vydávajícího na labelech PRSPCT a Yellow Stripe. Na pohled sympaťák, ale za mixem zvíře, připravte si dostatek energie na jeho set, který bude premiérou pro Českou Republiku! / BSA is a producer from Portugal, the land of Portostep – a subgenre characteristic with its merciless rhythm, forcing hard D&B fans to dance until the late morning hours. At TS CZ you could have heard it from Fragz or C-Netik and time has come to introduce you another expert releasing on PRSPCT and Yellow Stripe. Looking like a nice guy, but mixing like a beast – make sure to prepare enough energy for his set, which will be a Czech Republic premiere! 

TS artsists_promo_1_581↓ENGLISH↓ FORTITUDE /UK/ Přímo ze stáje Therapy Sessions Recordings k nám míří britský producent a DJ jménem Fortitude, vydávající také na labelech Future Sickness a Automate! Na českobudějovické TS CZ vystoupí poprvé a v ČR jste ho mohli slyšet na letním Let It Rollu ve společném setu s matkou Therapy Sessions, Robyn Chaos. Jeho sound vychází z tradičních kořenů darkstepu a tvoří směs amen breaků, špinavých basových linek a temných atmosférických zvuků, která vás zaručeně rozhýbe! V pátek 19. 10. zahraje v prvním headliner slotu v českobudějovické Gerbeře. / Straight from the Therapy Sessions Recordings camp, the British producer and DJ named Fortitude, also releasing on labels such as Future Sickness and Automate, is about to hit us hard! After a b2b set with Therapy Sessions' mother Robyn Chaos at this summer's Let It Roll in the Czech Republic, this will be his first performance at our TS CZ event in České Budějovice. His sound draws from the roots of darkstep, mixing amen breaks, dirty basslines and dark atmospheric synths designed to make you move! On Friday 19th October he will take over the first headliner slot in České Budějovice (KD Gerbera). 

Poslechni si / Listen: FORTITUDE - THERAPY LONDON XXXmas MIX Dec 2017

TS artsists_promo_2↓ENGLISH↓ SHMIDOO vs. SHENKSTER /CZ/ České duo, které vám naservíruje totální smršť! Zabiják Shenkster (Harder Louder, Mindocracy Recs, Blast Furnace) se díky svému stylu a produkci těší zájmu i za hranicemi ČR a patří mezi nejuznávanější postavy naší hard D&B scény. To samé lze bez nadsázky říct o frajerovi jménem Shmidoo (Future Sickness, Hoofbeats, Blast Furnace), který si na konci roku bohužel dává pauzu na neurčito, takže tenhle battle je jedinečnou šancí zažít oba dva společně za mixem! V pátek 19. 10. vás v ranních hodinách rozemelou na prach v českobudějovické Gerbeře. / This Czech duo will raise hell! Shenkster (Harder Louder, Mindocracy Recs, Blast Furnace) belongs among the top personas of the local hard D&B scene and is no stranger to fans abroad thanks to his killer style and production. It is no exaggeration to say the same about Shmidoo (Future Sickness, Hoofbeats, Blast Furnace), a great talent who is taking an indefinite break at the end of the year, so this battle is a unique chance to experience these two together behind the mixer! On Friday 19th October they will pulverize you in České Budějovice (KD Gerbera) in the morning hours.

↓ENGLISH↓ M4D.DOC /CZ/ Na main stagi se i letos objeví rezident akce DJ M4D.DOC, tentokrát v sólovém setu. Tenhle hráč je zárukou precizních mixů a vysoce kvalitní selekce, která vás vtáhne na parket a nepustí pryč. V čase 22:00-23:00 roztopí pod kotlem před prvním zahraničním headlinerem, buďte tam! / Our resident DJ M4D.DOC will appear on the main stage again this year, in a solo set. This player guarantees precise mixes and top quality selection to draw you to the dance floor and never let go. In the time between 10 and 11 p.m. he will heat the place up before our first international headliner. Be there!

 

BASSHEADZ156↓ENGLISH↓ Druhý slot na hlavní stagi patří partičce BASSHEADZ /CZ/, kterou můžete znát třeba z mejdanů Drum'n'Huss. Djs P-Hell, Bambus a Holb vás rozpumpují energickým a tvrdým neurofunkem. Jejich nasazení za mixem je extrémní, a proto jednoznačně patří na tuhle párty! Podpořte je v kotli v čase 21:00-22:00! / The second slot on the main stage belongs to BASSHEADZ crew, known especially for their Drum'n'Huss parties. DJs P-Hell, Bambus and Holb will get you hyped-up with their energetic and hard neurofunk. Their enthusiasm behind the mixer is so extreme, that they definitely belong to our party! Support them on the dancefloor at 9-10 pm!

 

HANZALL156↓ENGLISH↓ HANZALL /CZ/ Jako organizátor akce se nejvíc těším na poslední hodinu, kdy si párty můžu užít naplno s vámi! Na slyšenou v čase 05:00-06:00 na Main Stagi – už chystám speciální Therapy set na závěr akce! / As the organiser I'm mostly looking forward to the last hour, when I can fully enjoy the party with you! See you between 5 and 6 am on the Main Stage – I'm already preparing a special Therapy set to finish the event!

↓ENGLISH↓

12. ročník extrémní drum&bassové párty v Českých Budějovicích se blíží - česká edice celosvětově pořádané párty i letos představí to nejžhavější z hard D&B scény! Na viděnou v pátek 19. října 2018 v KD Gerbera v Českých Budějovicích - potřebujete terapii!!!

The 12th edition of extreme drum&bass party in České Budějovice is coming - the Czech edition of this worldwide event will introduce the hottest names on the hard D&B scene! See you on Friday 19th October 2018 at KD Gerbera in České Budějovice - you need therapy!!!

☠ ☠ ☠ THERAPY SESSIONS CZ MAIN STAGE ☠ ☠ ☠

3RDKND aka DONNY /UK/ b3b KATHARSYS /FR/ b3b FORBIDDEN SOCIETY /CZ/

I:GOR /PL/

BSA /PT/

FORTITUDE /UK/

SHMIDOO vs. SHENKSTER /CZ/

HANZALL, M4D.DOC, BASSHEADZ

contest winner

---BEATZ.CZ 2nd stage---

NE vs. MEMBRAIN, HELLSMITH, SOUNDPOLIS.CZ DJs, KEJLEB, TALLAR vs. SHANiX, DIRTY BOY vs. BROCK

+ CZCORESHOP & THERAPY SESSIONS CZ OFFICIAL MERCH

Klikněte na fotku a přidejte se k události. / Click on the pic below and join the event!

Sticker web_580

Jedenáctý ročník THERAPY SESSIONS CZ je úspěšně za námi a my děkujeme všem, kdo se na něm podíleli! Jste naprosto šílení, potřebujete terapii! Takže za rok na viděnou! :) Naše další akce najdete na webu BEATZ.CZ. / The 11th edition of THERAPY SESSIONS CZ was a succes and we would like to thank everyone involved! You are absolutely crazy, you need therapy! See you next year! :) Check our other events on BEATZ.CZ website.

THERAPY SESSIONS CZ 2017 OFFICIAL AFTERMOVIE

VIDEOSETY / VIDEOSETS:

MERIKAN live @ TS CZ 2017 - České Budějovice vol. XI

DETEST live @ TS CZ 2017 - České Budějovice vol. XI

M4D.DOC vs. SHENKSTER @ TS CZ 2017 - České Budějovice vol. XI

TRIAMER & NAGATO live @ TS CZ 2017 - České Budějovice vol. XI

FOTOREPORT od TOMSOYER / PHOTOREPORT by TOMSOYER

Foto 11_of_81_581

YOU NEED THERAPY!!!

OFFICIAL MERCHANDISE

TS CZ OFFICIAL MERCH ↓ENGLISH↓

Trička, kšiltovky a bagy (cena 450/350/250 CZK) exkluzivně pro návštěvníky...

14. říjen 2018

BSA Exclusive Mix

Letošní exkluzivní mix pro nás nahrál portugalský borec BSA, mistr portostepu vydávající na labelech PRSPCT a...

11. říjen 2018

DJ CONTEST WINNERS

A zde jsou výsledky DJ contestu! / And here are the results of our DJ contest! ↓ENGLISH↓

Klikněte a poslechněte...

10. říjen 2018

LÍSTKY/TICKETS

↓ENGLISH↓ Lístky pořídíte v předprodeji v síti TicketPortal CZ za 300,- Kč, v prodeji je také limitovaný...

25. květen 2016

TS CZ 2017 OFFICIAL AFTERMOVIE

OFFICIAL AFTERMOVIE by FO:TOBIAS

 YOU NEED THERAPY!!!

22. říjen 2017

TS CZ 2017 VIDEOSETS

Watch videosets by Detest, Triamer & Nagato and Merikan!

 

 

...
22. říjen 2017

TS CZ OFFICIAL SOUNDCLOUD

NAVŠTIVTE NÁŠ SOUNDCLOUD! /

VISIT OUR SOUNDCLOUD CHANNEL!