↓ENGLISH VERSION BELOW↓

AHOJ, TADY JSOU 4 RYCHLÉ OTÁZKY PRO NAŠE HEADLINERY!

1) TĚŠÍŠ SE NA PÁTEČNÍ NÁVŠTĚVU ČR?

FREQAX: Ano, nesmírně!

GRIDLOK: Ano! Rád navštěvuji ČR. Zdejší lidé jsou vřelí a přátelští a na párty se baví!

LIMEWAX: Rozhodně!

THE SATAN: Samozřejmě! Už je to dlouho, co jsem tady hrál naposled, takže se moc těším!

2) CO MŮŽEME OČEKÁVAT OD TVÉHO SETU, CHYSTÁŠ NĚCO SPECIÁLNÍHO?

FREQAX: Zahraju hodně dubplatů – svých i kamarádů producentů.

GRIDLOK: Tvrdě makám na novém albu, takže se těším na DJing – vytáhnu paty ze studia a zahraju oblíbené tracky. Nic speciálního, prostě pozitivní vibrace a čistý Drum and Bass.

LIMEWAX: Ano, vycházející album na PRSPCT!

THE SATAN: Speciální set pro Therapy Sessions – přichystal jsem si pár drum&bassových tracků na začátek setu a pak přejdu do hardcoru, který je v současnosti mým hlavním žánrem.

3) JAK SE TI LÍBÍ LETOŠNÍ LINEUP?

FREQAX: Vypadá skvěle, velká jména, různé styly, určitě to bude bomba!

GRIDLOK: Therapy je známá svou tvrdostí a tenhle lineup splní účel! Mám pocit, že můj styl je trochu jiný, než to, co můžete obvykle na Therapy slyšet, ale vážím si pozvání a doufám, že si mou selekci vychutnáte.

LIMEWAX: Super. Jen víc takhle různorodých lineupů!

THE SATAN: Lineup vypadá skvěle! Vím, co můžu očekávat, protože i ostatní headlineři mě baví, takže to bude nejen zajímavé hraní, ale navíc si poslechnu skvělou hudbu.

4) PROČ BY MĚLI VŠICHNI DORAZIT NA THERAPY SESSIONS?

FREQAX: Therapy Sessions je jedna z největších světových D&B značek, tematická party ideální pro lidi, které lákají ponuré, ujeté a děsivé věci a samozřejmě i hlasitě dunící elektronická hudba.

GRIDLOK: Therapy má dlouhou historii mezi undergroundovými drum&bassovými akcemi a žádný nadšenec by si ji neměl nechat ujít!

LIMEWAX: Counterstrike právě napsal, že ČR spadla z druhého na čtvrté místo ve světovém žebříčku konzumace alkoholu.

THE SATAN: Protože všichni potřebují terapii!

HELLO, HERE'S 4 QUICK QUESTIONS FOR OUR HEADLINERS!

1) ARE YOU LOOKING FORWARD TO VISIT CZECH REPUBLIC THIS FRIDAY?

FREQAX: Yes, I am super excited!

GRIDLOK: Yes! I love coming to the Czech Republic. The people are very warm and friendly, plus the parties are always fun!

LIMEWAX: Definitely!

THE SATAN: Of course yes! It's been a long time since I've played here last time, so I'm really excited!

2) WHAT CAN WE EXPECT DURING YOUR SET, ANYTHING SPECIAL IN STORE?

FREQAX: I'll be playing a lot of dubplates of mine and other friends-producers.

GRIDLOK: I've been working on my next album very hard, so I look forward to DJing as a chance to get out of the studio and play some tunes I love. Nothing special, just good vibez and pure Drum and Bass.

LIMEWAX: Yes, upcoming PRSPCT album!

THE SATAN: Special for Therapy Sessions - I've prepared some hard drum and bass tracks for the beginning of my set and then I'm going to make a transition into hardcore as it's my main genre these days.

3) HOW DO YOU LIKE OUR LINE-UP THIS YEAR?

FREQAX: It looks very good, big names, different styles, I'm sure it will be a blast!

GRIDLOK: Therapy is known for going hard and the Lineup will serve that purpose! I feel that I'm a bit different than what you'd typically hear at a Therapy night, but I am honoured to be invited and hope you will enjoy my selection.

LIMEWAX: Love it. Wish more lineups were this variable.

THE SATAN: The line-up looks great, I know what to expect because I like their music as well. So it's going to interesting not just to play, but also to listen to some great stuff.

4) WHY SHOULD EVERYONE COME TO THERAPY SESSIONS?

FREQAX: Therapy Sessions is one of the biggest drum and bass party brands in the world. It's a themed evening, perfect for people who are into dark, weird, scary stuff and also, of course, heavy bassed electronic music.

GRIDLOK: Therapy has a long history of doing true underground drum and bass parties, if you are into the culture, then Therapy cannot be missed!

LIMEWAX: Counterstrike just wrote that Czech Republic dropped from second to fourth place in worldwide alcohol consumption.

THE SATAN: Because everyone needs therapy!

Děkujeme všem DJs za účast v contestu! Rozhodování bylo opravdu těžké a zde jsou výsledky. Gratulujeme vítězům! / Thanks to all DJs for entering our contest! After really hard deciding, here are the results. Congratz to the winners!

1. BITTER

2. SHAYMI

3. CORRUPTED BRAIN

Pro letošní opening set nás nejvíce zaujal Bitter z Maďarska svou originální technoidní selekcí, precizními mixy a celkovou energií. Pokud bychom hledali vítěze pro pozdější čas, jeho krajanka Shaymi by byla jasná volba - set nabitý energií, nápaditý výběr a vlastní bootlegy. V těsném závěsu za ní skončil Corrupted Brain z Rakouska, opět s výběrem spíše pro primetime. Nenechte si ujít vítěze na Therapy Sessions CZ vol. XIII v čase 20:00-21:00! / For this year's opening set we were mostly impressed by Bitter from Hungary with his original technoid selection, precise mixes and overall energy. If we would look for a winner for later slot, his compatriot Shaymi would be a clear choice - high-octane set with inventive choice of tunes and her own bootlegs. Corrupted Brain from Austria finished close behind, again with rather primetime vibes. Check out the winner at Therapy Sessions CZ vol. XIII between 8 and 9 pm!

Contest 520

Dejte si náš nový exkluzivní mix od Freqaxe a připravte se! / Check out our new exclusive mix by Freqax and get ready!

Mix By_Freqax_581

Takhle vypadala Therapy Sessions CZ v Č. Budějovicích v roce 2018! Udělejme letos ještě větší párty! / This was Therapy Sessions CZ in České Budějovice in 2018! Let's make this party even bigger this year!

Sdílej událost na FB / Share our FB event

YOU NEED THERAPY!!!

↓ENGLISH↓ Lístky pořídíte v předprodeji v síti TicketPortal CZ za 350,- Kč, v prodeji je také limitovaný počet vstupenek VIP za 600,- Kč, zajišťující přístup do VIP zóny na balkoně se skvělým výhledem na podium a parket, žeton na welcome drink a originální dárek u vstupu. Vstupenky bude možné zakoupit také v síti obchodů TempleStore a v Č. Budějovicích také na těchto místech: TempleStore, Peace Board Store. Běžných vstupů bude na místě dostatek, VIP do vyčerpání kapacity. / Presale tickets are available now: regular for 350,- CZK, VIP for 600 CZK - ensuring entry to the VIP zone on the balcony with a great view of the stage and dancefloor, a welcome drink token and an original present at the entry. There will be sufficient regular tickets at the door (VIP capacity is limited). YOU NEED THERAPY!!!

KUPUJTE VSTUPENKY ONLINE / BUY TICKETS ONLINE:

 

Službu vstupenky on-line poskytujeme ve spolupráci s Ticketportal.cz / We provide this service in cooperation with Ticketportal.cz

• pro zrychlený nákup on-line postačí zadat emailovou adresu / Simply enter your e-mail addres for fast online purchase

• pro rezervaci je třeba použít Vaše Ticketportal přihlašovací údaje a nebo se registrovat / For reservation use your Ticketportal login credentials or register

NAVŠTIVTE NÁŠ SOUNDCLOUD! /

VISIT OUR SOUNDCLOUD CHANNEL!

Exkluzivní mixy k poslechu! / Exclusive mixes for listening!

HEADLINERS INTERVIEW

↓ENGLISH VERSION BELOW↓

AHOJ, TADY JSOU 4 RYCHLÉ OTÁZKY PRO NAŠE HEADLINERY!

1) TĚŠÍŠ SE NA...

15. listopad 2019

DJ CONTEST WINNERS

Děkujeme všem DJs za účast v contestu! Rozhodování bylo opravdu těžké a zde jsou výsledky. Gratulujeme vítězům!...

1. listopad 2019

FREQAX EXCLUSIVE MIX

Dejte si náš nový exkluzivní mix od Freqaxe a připravte se! / Check out our new exclusive mix by Freqax and get ready!

25. říjen 2019

TS CZ 2018 Aftermovie

Takhle vypadala Therapy Sessions CZ v Č. Budějovicích v roce 2018! Udělejme letos ještě větší párty! / This...

29. září 2019

LÍSTKY/TICKETS

↓ENGLISH↓ Lístky pořídíte v předprodeji v síti TicketPortal CZ za 350,- Kč, v prodeji je také limitovaný...

25. květen 2016

TS CZ OFFICIAL SOUNDCLOUD

NAVŠTIVTE NÁŠ SOUNDCLOUD! /

VISIT OUR SOUNDCLOUD CHANNEL!